Gebouw
25.07 m2
Woonruimte
14.86 m2
Terras / Balkon Oppervlakte
9.8 m2
Zonenummer.
1
Verdieping,
1
slaapkamers
1
Hoogte muur
2530 mm
Type dak
Beugel
Wanddikte
42 mm
1 zones
15 m2
42 mm
7 722 € met BTW
"Pamplona" is een camping (POD) huis van 14 m² dat op een moderne manier is ontworpen. Dit POD huis is uniek door zijn ovale dak dat afloopt en de zijgevels vervangt. Het kampeerhuis ziet er modern uit omdat het hele ovaal (dak en muren) bedekt is met bitumen tegels. Bitumineuze dakpannen zijn al inbegrepen in de productprijs. U kunt de kleur van de tegels gratis kiezen bij de bestelling. Het interieur van het huis heeft de vorm van een vierkant, zodat de hele ruimte praktisch kan worden gebruikt voor noodzakelijke ruimtes. In het standaardproject heeft deze POD-woning een woonkamer van 14 m² met kitchenette. Deze ruimte is bedoeld voor zowel ontspanning als rust. Wij bieden ook verschillende aanpassingen van deze woning aan. U kunt kiezen voor een iets grotere woning of een woning met een terras of een overkapping. Een groot voordeel van deze POD woning is een bijna 10 m² groot terras met een ingang naar de woonkamer. De totale oppervlakte van het huis met terras is bijna 24 m². Een huis van dergelijke grootte en interieur is een goede keuze voor een paar recreatie of een korte vakantie in de natuur. Dergelijke POD huizen zijn zeer geschikt voor resorts of plattelandstoerisme. "Pamplona" kan, net als de andere campinghuisjes die wij produceren, op uw verzoek worden aangepast. Als u een idee heeft hoe dit huis beter aan uw persoonlijke behoeften zou kunnen voldoen, neem dan contact met ons op en wij zullen de nodige wijzigingen in het project aanbrengen!
Houten vloeren, muren, Dakconstructies, Spanten
Gratis bezorging
Houten ramen
Houten deuren
Huis ontwerpen en wijzigingen
Terrasplanken
Houten vloeren
Onze vloeren zijn gemaakt van hoogwaardig hout, en de planken zijn voorzien van een tong- en groefverbinding voor een sterkere onderlinge verbinding. De dikte van de vloer is 19 mm. De speciale verbindingstechnologie van de vloerdelen vermindert lawaai en gekraak en zorgt voor een gladder oppervlak. Bovendien zijn de vloerdelen geschaafd, wat de vloer een moderne en elegante uitstraling geeft die zich gemakkelijk laat aanpassen aan elke interieurstijl.
Muren, Dakconstructies, Spanten
Wij bouwen wanden en vloeren van hout van de hoogste kwaliteit, afhankelijk van de dikte van het gekozen project (zie projectspecificaties). Als de klant een wand vraagt met een doorsnedebreedte van 90 mm of meer, bieden wij meestal gelamineerd hout aan, die van hogere kwaliteit is. Als alternatief kunnen wij ook massief hout aanbieden, dat goedkoper is dan gelamineerd hout. Onze standaard dakplaten hebben een dikte van 17 mm. Indien gewenst zijn dikkere dakplaten (19 mm of 28 mm) verkrijgbaar. De afmetingen van de dakspanten in woningbouwprojecten zijn afhankelijk van het gekozen project, waarbij spanten van 44×140 mm het meest voorkomen.
Levering is inbegrepen in de prijs van het product, dus u hoeft hier niet extra voor te betalen.
Wij produceren alle houten ramen die in de totaalprijs van uw gekozen project zijn inbegrepen. Onze standaardprijs is inclusief Silver Line ramen met een naar buiten openende functie. Onze ramen zijn gemaakt van hoogwaardig hout, waardoor sterkte en duurzaamheid verzekerd zijn. Ze zijn voorzien van dubbele beglazing met argongas, wat hun thermische efficiëntie verbetert en de geluidsoverdracht vermindert. De beglazing is 14 mm dik (4+6+4), waardoor ze optimaal zijn voor hoogwaardig en veilig gebruik. Deze houten ramen zijn de perfecte keuze om een gezellige, warme en veilige woonomgeving te creëren.
Bekijk PDFWij gebruiken alleen hout van de hoogste kwaliteit in ons productieproces en behandelen het met zorg om zo iedere klant sterke en duurzame deuren te kunnen bieden. Onze standaardprijs is inclusief Silver Line deuren, geschikt voor zowel binnen- als buiten. Onze deuren zijn beveiligd met een speciaal slot dat u een gevoel van veiligheid en gemoedsrust geeft.
Wij bieden u de keuze uit twee deurvarianten: volledig hout of een combinatie van hout en dubbele beglazing, zodat u kunt kiezen op basis van uw behoeften, smaak en de functie van de deur. Wij geloven dat onze houten deuren niet alleen een praktische en betrouwbare oplossing zijn, maar ook een geweldig interieurelement dat uw huis een gezellig en warm gevoel geeft. Alle deuren in het project zijn inbegrepen in de prijs van het project dat u kiest, dus u hoeft zich geen zorgen te maken over extra kosten voor deuren.
Bekijk PDFHet standaardpakket omvat technische tekeningen, vier gevelaanzichten, plattegronden en montage-instructies. Kleine aanpassingen kunnen gratis worden uitgevoerd met de hulp van een manager tijdens het bestellen. Kleine wijzigingen zijn wijzigingen die de structuur van het gebouw niet aantasten. U kunt bijvoorbeeld vragen om ramen te verplaatsen of kleine aanpassingen aan te brengen aan binnenmuren of deuren waarbij de structuur niet wordt aangetast en er geen wijzigingen worden aangebracht aan de sloten.
Wij gebruiken voor onze terrassen geïmpregneerde terrasplanken met een dikte van 25 mm. Deze terrasplanken zijn duurzaam en vergen minder onderhoud. Bovendien zijn de terrasplanken geschaafd, wat het terras een moderne en elegante uitstraling geeft. Ze worden geïnstalleerd met speciaal gevormde latten die tussen de terrasplanken worden aangebracht voor een betere ventilatie en een vrije afvoer van het water van de terrasvloer. Ze helpen ook waterophoping en schimmelvorming op het terrasoppervlak te voorkomen.
Tim
Professioneel personeel, hout van hoge kwaliteit en aandacht voor detail. Bedankt voor het geweldige werk en ik beveel ze bij iedereen aan.
5
Ilona
Er waren een paar problemen met ons houten huis, maar ze hebben alle problemen efficiënt en zorgvuldig opgelost. Hun team gedroeg zich verantwoordelijk en had een behulpzame houding. We zijn tevreden met het eindresultaat
3